Náš příběh

Jak se zrodí nápad prodávat kvalitní kožené výrobky? Za každým dobrým nápadem stojí impuls a ten náš byl opravdu silný. Zakladatel značky HudBag Pavel v rámci své práce pro nadnárodní společnost často navštěvoval veletrhy. Psal se právě rok 2018, kdy na jednom z veletrhů objevil kvalitní kožené výrobky… …okamžitě mu padly do oka (a nejenom jemu) Zaujala ho kožená taška na kočárek. Napadalo ho, že by byla skvělým dárkem pro jeho manželku. Nedávno se jim totiž narodil syn Matias. A jak už to tak bývá, taška si nezískala jen obdarovanou manželku, ale taky její kamarádky. Pavel si proto z další výstavy odnesl nové kožené batohy pro sebe i své známé, které opět zažily obrovský úspěch.


Apollona_1

Do té doby Pavel pracoval více než 15 let v nadnárodní společnosti a dlouho se rozmýšlel nad změnou práce. Asi už teď sami tušíte, co mu prolétlo hlavou. Začne se naplno věnovat koženým výrobkům, kterým naprosto propadl. Začátky ale nebyly vůbec jednoduché. Odstartoval pátrání po kvalitním a spolehlivém výrobci a dlouho se mu nedařilo ho najít. Nakonec ale objevil Sushmu! Sushma pracuje v rodinné firmě v Indii, která se specializuje na výrobu výrobků z té nejkvalitnější kůže. A bylo rozhodnuto. Pavel investoval všechny své úspory do nákupu výrobků, které navrhl společně se Sushmou, a světlo světa tak spatřily první výrobky značky HudBag, které jsou připraveny dělat vám radost.

Naše výroba

Možná si při myšlence na pravou kůži i vy jako první vybavíte slova: Drahá, Design a Itálie. Většina lidí si totiž myslí, že ty nejlepší kožené výrobky jsou vyrobené v Itálii a jsou extrémně drahé. Není to však tak docela pravda. Většina mezinárodních designérských značek svěřuje své výrobky do rukou lidem v Indii a v Itálii se rodí pouze jejich design. Jen málokterá země má totiž s výrobou kožených výrobků tolik zkušeností jako Indie, kde práce s kůží patří k jedněm z nejstarších výrobních odvětví. Z tohoto důvodu jsou také veškeré výrobky HudBag vyrobené v Indii, kde dobře ví, jak s kůží pracovat.