Způsob platby

ZPŮSOB PLATBY

JAKÉ ZPŮSOBY PLATEB JSOU PŘIJÍMÁNY:

 

BEZHOTOVOSTNÍ BANKOVNÍ PŘEVOD - služba není zpoplatněna

ONLINE PLATEBNÍ KARTOU - služba není zpoplatněna

PLATBA NA DOBÍRKU (V HOTOVOSTI NEBO PLATEBNÍ KARTOU) - služba je zpoplatněna částkou 29 Kč

 

 

V případě platby bankovním převodem bude zboží expedováno k Vám, jakmile se platba připíše na náš bankovní účet. Kupní cena je při platbě bankovním převodem splatná do 3 dnů od učinění objednávky, v případě její neuhrazení bude objednávka stornována.

Číslo účtu společnosti vedené Fio banka a.s.:2900868533 / 2010

Jako variabilní symbol při platbě použijte číslo Vaší objednávky.

 

INFORMACE K ONLINE PLATBÁM PROSTŘEDNICTVÍM PLATEBNÍ BRÁNY GoPay

 GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě. Činnost GoPay je dozorována Českou národní bankou a GoPay je držitelem licence České národní banky pro vydávání elektronických peněz. Při nakládání s platebními údaji splňuje GoPay nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce. Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.